Cena košíku: 0 Kč
Cena aktuální košile
Přihlášení uživatele

Pro firmy

 OBLÉKÁNÍ FIREM - KORPORÁTNÍ STYLING
Oblečení zaměstnanců je vizitkou celé firmy !  Šaty dělají člověka!

Nabízíme
Vám kompletní realizaci Vašeho firemního oblečení, tvorbu image a korporátní styling. 
Sladíme barevně, typově a kvalitativně všechny jednotlivé členy Vašeho  kolektivu. To vše s respektem a úctou k vaší společnosti.

Šijeme oblekykošile, polokošile kostýmy, halenky, šaty, sportovní saka, kalhoty, sukně a veškeré další business a cassual oblečení zakázkovým, nebo konfekčním způsobem.        
     

Přizpůsobíme se všem Vašim možnostem i požadavkům a oděvy navrhneme a vyrobíme tak, aby splňovaly  všechny profesní požadavky. Přirozeně budou korespondovat s Vaší firemní politikou a kulturou, přičemž  vytvoříme ideální image a zároveň uspokojíme Vaše potřeby ve všech nárocích, včetně povahy výkonu práce.
       

Vše vyrábíme v České republice!

Kvalita a precizní řemeslné vypracování za přijatelnou cenu je pro nás samozřejmostí a prioritou.

Nabízíme širokou škálu směsových materiálů od cenově příznivých, až po nákladnější prvotřídní vlněné tkaniny na obleky a kostýmy. Umíme šít i z kůže a netradičních materiálů.

Košile šijeme z vysoce kvalitní bavlny v mnoha barevných kombinacích z českých či italských materiálů.
Používáme vlastní, odzkoušené, kvalitní, dobře padnoucí střihy. 
Oblékáme
 skupiny lidí, různě tematicky zaměřené, malé i velké firmy různého odvětví od office úředníků, hotely a restaurace, farmaceutické firmy, až po zemědělský a strojírenský průmysl. V minulých letech jsme oblékali např. následující společnosti 


Ceny pro firemní oděvy stanovujeme individuálně, dle odebraného množstí a zvoleného materiálu zajímá Vás více informací? Neváhejte nás kontaktovat ...


Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí Kontaktního formuláře

Eshop made by Webtown.cz